Siyaset

Törk, kampanyaya doğduğu mahalleden başladı

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, ‘Kampanya Açılış’ programı ile seçim kampanyasına çok güçlü başladı

Törk, “10 yıllık hayalimin gerçekleşmesine 4 ay kaldı. Darıca’da artık bir değişim zamanı geldi” dedi. CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk’ün doğduğu ve büyüdüğü Darıca Kazım Karabekir Mahallesi Battal Gazi Caddesi Minare Sokak’ta düzenlenen ‘Kampanya Açılış’ programına, CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, İlçe Kadın Kolları Başkanı Oya Akdeniz, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ümit Kızılbuğa, Darıca Belediyesi CHP Meclis Üyeleri, CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ile CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayları Keramettin Gençtürk, Fahri Örengül, CHP Gebze Belediye Başkan Aday Adayı Recep Dursun, il ve ilçe yöneticileri, partililer, mahalleliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“DARICA’YI ALACAĞIZ”

Programın açılış konuşmasını CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım yaptı. Başkan Yıldırım konuşmasında, “CHP Darıca belediye başkan adayı miting kampanyamıza hoş geldiniz. Burada sarı saçlı mavi gözlü bir dev görüyorum. Onun yaktığı Cumhuriyet meşalesi sayesinde bugün bu meydanlardayız. CHP İlçe Örgütü olarak hizmete sevdalı bir aday olan Yakup Törk’ü belediye başkanı yapacağız. Darıca’da değişiminin başlayacağını buradan müjdelemek isterim. Adayımız ile koordineli ile çalışarak Darıca Belediyesi’ni kazanacağız” ifadelerine yer verdi.

Törk, kampanyaya doğduğu mahalleden başladı

“DARICA’DA DEĞİŞİM ZAMANI”

CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım’ın ardından CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk konuştu. Yakup Törk konuşmasına Kuzey Marmara Otoyolu’nda hayatını kaybeden Mehmet Sıddık Canpolat’a Allahtan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dileyerek başladı. CHP’li Törk, “Darıca’da doğdum, büyüdüm. 10 yıllık hayalimin gerçekleşmesine 4 ayımız kaldı. Darıca’yı yönetmek için sizden yetki alarak başlangıç yapmak istedik. Bize destek vermeye gelen herkese teşekkür ediyorum. 31 Mart’a kadar bu mesele artık Darıca’nın iyi yönetilmesi-yönetilmemesi meselesidir. Darıca’da artık bir değişim zamanı geldi. Bu değişimde ben sadece sembol isimim.

Törk, kampanyaya doğduğu mahalleden başladı

 

“UMUTLAR YEŞERECEK”

Darıca’nın yönetilemediğini görüyoruz. Bu mesele artık Darıca’nın kaderini değiştirme meselesidir. Darıca’ya gençlik merkezleri, kadın merkezleri ile ücretsiz çocuk kreşleri yapacağız. Kazım Karabekir Mahallesi’ne kapalı spor salonu kazandıracağız. Darıca’ya sadece alt ve üstyapı yapmayacağız. Vatandaşın gönlüne gireceğiz. 31 Mart’tan sonra siz nasıl bir Darıca istiyorsanız öyle bir Darıca inşa edeceğiz. Gönül rahatlığıyla herkesin oy verip, oyunun takipçisi olmasını istiyoruz. Çıktığımız yol, zor bir yol. Bu dava yeninden umutları yeşertecek. 4 ay boyunca ciddi bir desteğe ihtiyacımız var” diye konuştu.

Törk, kampanyaya doğduğu mahalleden başladı

“DARICA YENİDEN BAHARA KAVUŞACAK”

Darıca’ya ciddi yatırımlar yapacağını söyleyen CHP’li Törk, “Darıca Belediyesi’nin 130 trilyon borcu var. Bu borcu ben kabul ediyorum. Borcu ödeyeceğiz ve Darıca’ya ciddi yatırımlar yapacağız. Ailemle çevremle sizinle birlikte Darıca’yı yönetmeye ve değiştirmeye talibim. Darıca’daki değişimin adı sevgi ve el birliğiyle olacak. Hiç kimseyi ayırmadan sevgi ile bu işi başaracağız. Gün siyasi tartışmalar yapma günü değil, sevgi ile Darıca’yı değiştirme günü. 121 gün sonra Darıca yeniden bahara kavuşacak. Darıca’da yaşayan herkesten destek ve oy istiyoruz. Bir Darıca’lı kardeşinize yönetme mührü vermiş olacaksınız” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu