Güncel

Türk Ocaklılar kararı memnuniyetle karşıladı

Danıştay’ın okullarda “Andımız Yeniden Okutulsun” kararına gelen itirazları eleştiren Türk Ocakları Kocaeli şubesi yöneticileri, “Danıştay’ın kararından son derece memnunuz” dedi

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi adına açıklamada bulunan Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, “Çocuklarımızın öğrenci andını okumadan geçirdikleri yılları kayıp yıllar olarak değerlendiriyoruz.

Tek millet olabilmemiz için, Milli kimliği, Milli birliği ve Milli iradeyi vurgulayan, toplumsal sorunların azalması için doğruluğu, dürüstlüğü ve erdemli davranışları özendiren andımızın yeniden okunmaya başlayacağı için son derece heyecanlı ve mutluyuz, inşallah böyle bir durum ile tekrar karşılaşmayız.

Bu günleri gösteren yüce Allah’a hamdolsun. Ayrıca bu süreçte andımızı unutmayan, unutturmayan herkesten Allah razı olsun” dedi.

Demir, “Bu coğrafyada millet olarak ayakta kalmamızın başka yolunun olmadığına defalarca şahit olduk. Yüce Türk Milletinin bir ferdi olmaktan elbette mutlu olacağız, varlığımızı bu necip milletin varlığına armağan etmeyeceğiz de ziyan mı edeceğiz?” diyerek Ocak yöneticileri ile hep bir ağızdan andımızı okudu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu