Siyaset

“Türkiye’yi yöneten kadrolar artık değişmeli“

CHP Gençlik Kolları İlçe Başkanları, İl Başkanı Emre Andız 2018 yılının son aylık olağan ilçe başkanları toplantısını gerçekleştirdi

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız başkanlığında tüm ilçe başkanları ve SKM üyeleri 2018 yılının son aylık olağan ilçe başkanları toplantısında bir araya geldi. İl binasında gerçekleşen toplantıda CHP’li gençler seçim stratejileri masaya yatırarak, yerel seçim çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“HAZIRIZ KAZANACAĞIZ”

Yerel seçimlerde il ve ilçelerin koordineli bir şekilde çalışması için görüş alışverişinde bulunulan toplantıda konuşan Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, artık Türkiye’yi yöneten kadroların değişmesi gerektiğini söyledi. Partinin öz gücü olan gençlerin Kocaeli’de hatta tüm Türkiye’de seçimlere hazır olduğunu dile getiren Andız, “Kocaeli’de ve Türkiye’nin dört bir yanında elde edeceğimiz zafer, vatandaşlarımızın yarına daha umutlu bakmalarını sağlayacak. Ülkemizin kaderini; tek bir zümreye, otoriterleşen zihniyete, tekelleşen anlayışa teslim etmeyecek, önce yerelde sonra da genelde iktidarı ele alacağız. Son ana kadar son dakikaya kadar sahadayız. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Çünkü biz hazırız ve kazanacağız” dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu