Siyaset

Unutmadılar

Halim Dedeoğlu"na geçmiş olsun ziyareti

Kocaeli ve Türkiye siyasetinde 15 Temmuz sonrasında bir araya gelerek örnek çalışmalara imza atan dönemin siyasi parti il başkanları rahatsızlığı sebebi ile evinde istirahat eden DSP Kocaeli İl Başkanı Halim Dedeoğlu’nu ziyaret etti. 15 Temmuz sonrası 7 farklı siyasi partinin il başkanları bir araya gelerek il ve ülke meseleleri ile ilgili adımlar atmıştı ve her ay toplantı yaparak konunun muhatapları ile görüşüp çözüm önerileri sunuyorlardı.
Bu bir araya gelişler il ve ülke genelinde gündem olmuştu
Dönemin AKP il başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP il başkanı Cengiz Sarıbay, MHP il başkanı Aydın Ünlü , DP il başkanı Mustafa NAZLIGÜL, BBP il başkanı Serhat Duyar, DSP il başkanı Halim Dedeoğlu ve SAADET İl başkanı Sinan Ejderoğlu o dönemde Kocaeli’de fayda sağlayacak çalışmalara imza atmışlardı.
Geçmişte kentte oluşturulan sıkı dostlukların bugün hala devam ettiğini görüyoruz. Halim Dedeoğlu;” O günlerde farklı siyasi partilerde siyaset yapıp farklı siyasi görüşlere sahip olmamıza rağmen ilimiz ve ülkemiz için her bir arkadaşımız siyaset üretmeye çalıştı. Bugün tüm il başkanı arkadaşlarımın eksiksiz gelmeleri beni ziyadesi ile mutlu etti. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu