Siyaset

“Üreten belediye olacağız”

CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar, “Projelerimiz hazır, sloganımız üreten belediye” dedi

CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar için aday tanıtım toplantısı bugün Uzunçiftlik Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Aday tanıtım toplantısında Karakadılar’a yoğun destek gözlerden kaçmadı.

CHP’LİLERDEN YOĞUN KATILIM

Toplantıya CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya,CHP İl Kadın Kolları eski Başkanı Sevim Pekyörür, CHP Kartepe İlçe Başkanı Şeref Kırmızı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Keramettin Gençtürk, CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fahri Örengül, CHP İzmit Belediye Başkan aday adayı Cengiz Çakar ile CHP İzmit İlçe eski Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, CHP İl Sekreteri Hüseyin Acurman,CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, ilçe belediye başkan adayları ve partililer katıldı.

“Üreten belediye olacağız”

“Üreten belediye olacağız”

“SEÇİM STARTIMIZI VERİYORUZ”

İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tanıtım toplantısında ilk olarak kürsüye gelen CHP Kartepe İlçe Başkanı Şeref Kırmızı, “Adayımız Cumhur Karakadılar’a hayırlı olsun diliyorum. Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine diyerek seçim startımızı veriyoruz” dedi.

“Üreten belediye olacağız”

“Üreten belediye olacağız”

“LONDRA ASFALTI ZANNETTİLER”

Ardından kürsüye gelen CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar, “Bu coğrafyanın her taşını toprağını biliyoruz. Her tarafını karış karış biliyoruz. Hayatım boyunca kamyon şoförlüğü yaptım, nasıl mücadele ettiğimizi biliyorsunuz. 2014 yılında muhtar oldum. Köylere asfalt yapınca Londra asfaltı yaptık zannettiler. İbrahim Bey bize öyle söylemişti. Kendisi herhalde hiç Londra’ya gitmedi” diye konuştu.

“Üreten belediye olacağız”

“SLOGANIMIZ ÜRETEN BELEDİYE”

Karakadılar, “İlçe başkanı seçildiğimde çok güzel işler yaptık birlikte. Çok değerli arkadaşlarımızı partiye kattık. Uygulayacağımız projelerin çoğu 5 yıllık birikimimiz. Memlekette ekonomik kriz var. Vatandaşlarımızı rantçılardan kurtaracağız. Kadınlarımız, çiftçilerimiz üretecek. Kadınlarımız iş arıyor. Üreten bir belediye olacağız. Sloganımız üreten belediye. Kadınlarımıza iş bulacağız. Çocuklarımıza sosyalliği öğreteceğiz. Onlara gitar, flüt, bağlama vereceğiz. Gençlerimiz işsiz onlara iş, burs vereceğiz. Tarım, hayvancılık, turizm ve sanayi gibi projelerimizi rantçı değil işi bilen arkadaşlarımıza vereceğiz. Doğduğum günden bugüne buraya hizmet veriyorum. Kartepe’de elma sattım, şoförlüğünü yaptım. Projelerimiz saymakla bitmez. Kapı kapı dolaşacağız. Şunu da belirtmek isterim ki;  AKP’ye 1 Nisan şakası yapacağız” dedi.

“Üreten belediye olacağız”

“BU HEYECANI GÖRDÜM”

Karakadılar sonrası kürsüye gelen CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay,” Bu bir heyecan işi, ben bu heyecanı ikinci defa duydum. İlki ilde Keramettin Gençtürk’tü. Kendisine teşekkür  ederim. Bazıları eleştiri yapıyor. Şu adayı getir aday yap diye, benim öyle bir yetkim yok.

“Üreten belediye olacağız”

“Üreten belediye olacağız”

“ZORLANMADAN ALACAĞIZ”

Kartepe’de zorlanmadan belediyeyi alacağımıza inanıyorum. Önce Kartepe inanacak. Ben bu heyecanı Cumhur’da gördüm. Ben bu partinin selameti ve daha çok aday olması için çabalıyorum. Ben bu desteği sizden alıyorum. Bu anlamda Cumhur kardeşime yolun açık olsun diyorum” diye konuştu.

“Üreten belediye olacağız”

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu