Magazin

Vogue Restaurant

1997 yılından beri dünya mutfağının özel lezzetleri, İstanbul’un en muhteşem manzarası eşliğinde Vogue Restaurant’ta sunuluyor

BJK Plaza’nın çatı katında hizmet veren ve İstanbul’un en gözde mekanları arasındaki yerini korumaya devam eden Vogue Restaurant & Bar, misafirlerini yıllardır hem lezzetli yemekleri, hem de Boğaz manzarasına hakim konumuyla ağırlıyor. Sade, rahat ve şık ortamıyla, muhteşem Boğaz manzarasını izlemeyi daha da keyifli hale getiren Vogue’un bej ve açık kahverenginin hakim olduğu sıcak atmosferinde, geniş camlar sayesinde tüm manzara restoran içerisinden rahatlıkla görülebiliyor.

Vogue Restaurant

Dünya ve Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerinin bulunduğu Vogue menüsünde levrekten, fırınlanmış kuzu inciğe kadar pek çok benzersiz lezzeti bir arada bulabilirsiniz. Menüsü, hizmet anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul’un seçkin buluşma noktası olan Vogue, akşam yemeklerinin yanı sıra öğle yemeklerinde de özellikle iş dünyasının tercih ettiği bir mekân olma özelliğini sürdürüyor. Vogue Restaurant & Bar, İstanbul’un tüm güzelliğini ayaklarınızın altına seren ve İstanbul’u farklı noktadan panoramik olarak gören teras manzaraları ile öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra lounge alanları ile de keyifli sohbetlere rahat bir ortam sağlıyor.

Vogue Restaurant

İLETİŞİM:

SİZE ÖZEL MİSAFİR HATTI

+90 216 666 68 08

misafirhatti@voguerestaurant.com

Süleyman Seba Caddesi, No:92 BJK Plaza, A Blok Kat:13

BEŞİKTAŞ, İSTANBUL

+90 212 227 44 04

info@voguerestaurant.com

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu