Siyaset

Yazıcı, vefa ziyaretleri gerçekleştirdi

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkan Betül Yazıcı, vefa ziyaretleri kapsamında önceki dönem İlçe Kadın Kolları Başkanlarından Nur Konyalı ve Aysel Demirtaş’ı ziyaret etti

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Yöneticileri çalışmalarına mola vermeden devam ediyor. Mahalle mahalle gerçekleştirdikleri sosyal ve siyasi çalışmaların yanı sıra teşkilatları da ihmal etmeyen İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi, partide görev alan isimlere de vefa ziyaretinde bulunarak gönül alıyor. Yazıcı, önceki dönem ilçe kadın kolları Başkanı ve İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aysel Demirtaş ile kurucu ilçe kadın kolları başkanı Nur Konyalı’yı ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

“AK PARTİ’DE VEFA, MİLLETE HİZMETKAR OLMAKTIR”

Başkan Yazıcı ziyaretlerinde yaptığı açıklamasında, “AK Parti’de vefa, lideriyle beraber sonuna kadar yılmadan, yorulmadan devam etmektir. AK Parti’de vefa, ikbal peşinde koşmak değildir. AK Parti’de vefa, millete hizmetkar olmaktır. Partimizde emek veren, görevleriyle vatandaşlarımıza hizmet etme aşkıyla büyük bir özveri gösteren önceki dönem başkanlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Demirtaş ve Konyalı, Başkan Yazıcı ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.

Yazıcı, vefa ziyaretleri gerçekleştirdi

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu