Güncel

Yazın En Güzel Sunumlarına LAV Yakışır

Hayatın her anına keyif katan LAV, birbirinden zarif ürünleriyle yaz sofralarına neşe ve enerji katıyor

Göz alan tasarımlarıyla herkesin beğenisini toplayan LAV ürünleri yaz aylarının vazgeçilmezi soğuk içecekler, dondurma, hafif tatlılar, kahve ve saatlerine keyif katan sunumlar için kullanılıyor. Yaz dondurmasız geçmez! LAV’ın çeşit çeşit dondurmalık servisleri dondurma keyfinizi zarafetle taçlandırıyor. Crema Dondurmalık-Tatlı Servisi klasik tasarımlardan hoşlananlara hitap ediyor. Lily Dondurmalık-Tatlı Servisi modern dokunuşlarla tamamlanan dinamik tasarımıyla son derece zarif görünüyor. Orion Renkli Dondurmalık-Tatlı Servisi ise en yalın sofralara bile yazın renklerini taşıyor.

Yazın En Güzel Sunumlarına LAV Yakışır

Zarafetiyle meşrubat bardakları arasında kendi imparatorluğunu ilan eden Empire Meşrubat Bardağı geniş hacmi ve şık tasarımıyla her türlü içeceğin, tatlı ya da atıştırmalıkların ikramına çok yakışıyor. Yalın tasarımıyla modern bir şıklığa sahip Lal Likör Bardağı, kahve yanı su bardağı olarak da kullanılabiliyor.

Misket Konyak Kadehi, dondurma, sorbe gibi lezzetleri en zarif şekilde sunmanızı sağlıyor. İdeal boyutlarıyla yemekler ve atıştırmalıkların yanında servis edeceğiniz sosları farklı bir şekilde ikram etmenize de imkan tanıyor. İddialı tasarımıyla geçmişin kesme bardaklarına göz kırpan Odin Meşrubat Bardağı, soğuk kahveden limonataya çeşit çeşit içeceğin yanı sıra atıştırmalık ve tatlı sunumlarında zarafetle tamamlıyor.

Çeşit çeşit içeceklerin yanı sıra tatlı sunumları için de kullanabileceğiniz Gaia Goblet, yalın tasarımıyla her sofraya uyum sağlıyor. Gaia Renkli Kırmızı Şarap Kadehi ise alışılmış kadeh formuna modern bir yorum getiriyor. Yalın duruşu sayesinde ilham veren sunumlar için özgürlük alanı sunan Gaia, hem kadeh olarak hem de farklı içecek ve tatlıların sunumlarında da kullanılabiliyor.

Yazın En Güzel Sunumlarına LAV Yakışır

Zarif tasarımıyla en şık yaz sofralarının tamamlayıcısı olan Keops Meşrubat Bardağı, geniş hacmiyle de sevdiğiniz içecekleri doya doya tüketmenizi sağlıyor. Su, meşrubat, meyve kokteylleri, limonata gibi çeşit çeşit içeceğin sunumu için kullanabileceğiniz Keops, yazın vazgeçilmezi oluyor.

Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden IF Design Awards’ten ödülle dönen Helen Meşrubat Bardağı, ilhamını Helenistik dönemin görkemli sütunlarından alıyor. İç içe geçebildiği için günümüz kompakt mutfaklarında kolayca depolanabilen Helen, her yudumda sofralara zamansız zarafeti getiriyor. Yazı en güzel sofralar ve sunumlarla dolu dolu yaşamak için “Hayat Dolu LAV” ürünlerine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

 

LAV – Lal 6’lı Likör Bardağı: 159,95 TL

LAV – Lily 2’li li Dondurmalık-Tatlı Servisi: 189,95 TL

LAV – Orion Renkli 3’lü Dondurmalık-Tatlı Servisi: 217,50 TL

LAV – Empire 6’lı Meşrubat Bardağı: 231,50 TL

LAV – Crema 6’lı Dondurmalık: 309,95 TL

LAV – Misket 6’lı Konyak Kadehi: 326,50 TL

LAV – Odin 4’lü Meşrubat Bardağı: 344,95 TL

LAV – Gaia 6’lı Kırmızı Şarap Kadehi: 344,95 TL

LAV – Gaia 6’lı Goblet: 361,95 TL

LAV – Keops 6’lı Meşrubat Bardağı: 363,50 TL

LAV – Helen 6’lı Meşrubat Bardağı: 379,50 TL

 

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Elif Çekingen, elif.cekingen@excel.com.tr, 0533 285 50 79

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu