Spor

Yeni yılda inceldikçe kazanın

Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, yeni yıla özel 4 aylık üyeliğe 2, 2 aylık üyeliğe ise 1 ay ücretsiz üyelik kazandırıyor

Ayrıca b-fit’li kadınlar incelerek, üyelik yaptırarak, merkezlerde düzenlenen seminerlere katılarak, arkadaşlarını getirerek ve alışveriş yaparak “fit puan” biriktiriyor. b-card’larda biriken puanlar birbirinden güzel hediyelere dönüşüyor.

Türkiye’nin kadınlara özel ilk ve en yaygın spor zinciri b-fit, kadınların 2019 kararlarına sporu ekleyerek çok kazandıran kampanyalara imza atıyor. 21 Aralık 2018-05 Ocak 2019 tarihleri arasında 4 aylık üyelik kaydı yaptıranlar 2, 2 aylık yaptıranlar ise 1 aylık üyelik kazanıyor.

FİT PUANLAR HEDİYELERE DÖNÜŞÜYOR

Her yaş ve gelir grubundan kadına spor alışkanlığı kazandıran b-fit, sporun yanı sıra merkezlerinde düzenlenen seminerler, eğitimler ve etkinliklerle de kadınların sosyalleşmesini sağlıyor. Etkinliklere katılan, sporla incelen, yeni üye kaydı yaptıran ve yanında arkadaşını da getiren kadınlar b-card’larında fit puanlar biriktiriyor. Kadınlar aynı zamanda her b-fit merkezinde ve rahatbiseyler.com adresinde satılan tasarım ürünlerden alışveriş yaparak puanlarını katlıyor.

Fit puanlarını biriktiren kadınlar; kadınların gücünü vurgulayan sloganlı bez çanta, el yapımı doğal sabunlar, renkli taytlar, kalori kupaları, b-fit by Deniz Gür ve Şizen Sabahyıldızı’nın çizimleriyle renklenen Wormie koleksiyonlarındaki birbirinden güzel ürünlerin sahibi oluyor. Ayrıca puanlar ücretsiz üyelikler de kazandırıyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu