Yaşam

Yeniden tasarlandı

Her mevsim spor ayakkabıdan vazgeçemeyen kadınlar için Timberland Kiri Up yeniden tasarlandı

Timberland Kiri Up Knit Oxford ayakkabılar şehirli kadınların günlük yaşamına ve konforlu tatillerine eşlik ediyor. Bu sezon ilk defa dokusu örgü tarzındaki modeliyle karşımıza çıkan Kiri Up Knit Oxfordlar 3 renk alternatifiyle mağazalarda yerini alıyor.

Timberland, her mevsim spor ayakkabıdan vazgeçemeyen kadınlar için kauçuk dış tabanı, hafifliğiyle ön plana çıkan Kiri UpKnit Oxford modelini, üst yüzeyi örgü doku tarzıyla yeniden tasarladı.

Ayakkabılarında derin işçilik, zengin kültürel miras, inovasyon ve dayanıklılık özellikleriyle ayrışan Timberland’ın Kiri Up Knit Oxford modeli, şehirli kadınların günlük yaşamına ve konforlu tatillerine eşlik ediyor.

Yeniden tasarlandı

TİMBERLAND KİRİ UP KADINLARINA STİL ÖNERİLERİ

Timberland Kiri Up Knit Oxford koleksiyonu, en üst seviyede konfor için  Ströbel® ve EVA teknolojisi ile destekleniyor. Çok yönlü tasarıma sahip Kiri Up ayakkabıları, ister ipek bir elbiseye sportif hava katmak, ister geniş paça pantolonları tamamlamak ya da sıcak yaz aylarında gündelik şortların altına ekstra rahatlık katmak için tercih edebilirsiniz.

Kiri UpKnit Oxfordlar bej, bordo ve siyah renk seçenekleriyle tüketiciyle buluşuyor. Timberland markasının detaylara verdiği önemi en iyi yansıtan modellerden biri olan gösterilen Kiri Up Knit Oxford sneakerlar çok yönlü tasarımı, kauçuk tabanı, grogen detayı ve ayakkabının ön kısmında yer alan dikişsiz bağcık delikleriyle muadillerinden ayrışıyor. İki parçalı, hafif EVA orta taban, topuk sabitleyici ve taban desteği markanın kaliteye vurgusunu yansıyor. Ekstra rahatlık sağlamak adınaTimberland’in ileri Ströbel® ve EVA teknolojisi ile destekleniyor.

Yeniden tasarlandı

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu