Yaşam

Yusuf Ahmet Turan, erkekliğe adım attı

Ayla ve Yiğit Turan’ın cemiyetinde protokol bir araya geldi

SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan, oğlu Yusuf Ahmet Turan için sünnet cemiyeti düzenledi. Yoğun katılımın olduğu cemiyette protokol mensupları, siyaset ve iş dünyasının tanınmış simaları bir araya geldi.

Yusuf Ahmet Turan, erkekliğe adım attı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne Bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Yiğit Turan ve eşi Ayla Turan, oğulları Yusuf Ahmet Turan için Adapazarı Reisoğlu Restoran’da sünnet cemiyeti düzenledi.

Yusuf Ahmet Turan, erkekliğe adım attı

Ayla ve Yiğit Turan çifti ile Yiğit Turan’ın amcası olan iş insanı Eyüp Turan gelen davetli misafirler ile tek tek ilgilendi. Açık havada yapılan sünnet cemiyetine, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Serdivan İlçe Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler İlçe Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ın yanı sıra AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, BBP Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek ve Yönetim Kurul Üyeleri ile Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Berkay Çelik, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, İlçe Muhtarlar Federasyon Başkanları ve Muhtarlar, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Başkanı ve LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan, iş, siyaset, medya, spor, STK camialarından tanınmış isimler ile SASKİ çalışanları katıldı.

Yusuf Ahmet Turan, erkekliğe adım attı

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu