Sağlık

Anne adaylarında sertifika heyecanı

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 42.Dönem Gebe Eğitim sınıfına katılan anne adayı gebelere gerçekleştirilen törenle katılım belgeleri verildi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi “Gebe Bilgilendirme Okulu” mezun vermeye devam ediyor. Bu güne kadar toplam 515 gebenin mezun olduğu gebe bilgilendirme okulu 42.Dönem mezunlarının verildiği gebe eğitim sınıfından, toplamda 9 gebe ve 3 doğum destekçisi mezun oldu. Ayrıca 3 baba adayı da eğitime katılarak hem bilgilenmiş hem de eşlerine eğitim sürecinde psikolojik olarak destek olmuş oldu.

Anne Dostu Hastane konusunda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gebe Okulu eğitimlerine önem veriyor. Hastane Yönetiminin ve eğitimcilerin, katılan kursiyerlere bilinçli anne sağlıklı bebek yazan bileklikleri armağan ettikleri ve sertifikaları takdim ettiği sertifika töreninde, gebe eğitim okuluna katılan anne adayları, eğitimden duydukları memnuniyeti ifade ederek emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Anne adaylarında sertifika heyecanı

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu