Yaşam

 Bu dostluk parmak ısırtır

“Eski Dostlar” grubunun 372. Geleneksel  toplantısı Mercan Balık Restoran’da yapıldı. Toplantıya Şenol Mandacı ev sahipliği yaptı

Merhum Mustafa Ersoy ve Fikret Balcı ile Emin Saka tarafından 1966 yılında İzmit’te kurulan ve Şubat ayında 53.yılını kutlayacak olan  “Kocaeli ve Kocaelispor’u seven Eski Dostlar Grubu”nun 372. toplantısı Mercan Balık Restoran’da gerçekleşti.

372.TOPLANTIYA BÜYÜK İLGİ

Kuyumcu Şenol Mandacı’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye, Kocaeli  Milletvekili ve Kocaelispor Başkanı Erol Köse ve İsmail Kalkandelen, Kocaelispor eski Başkanı İsmet Kaya, Nihat Aytür, Melih Gazeteci, Yasin Şengel, Yakup Kalmuk, Durmuş Ali Yalnız ile M. Akif Şen, Ahsen Okyar, Günay Gülcü, Birol Öztürk, Rıdvan Toksöz, Kamil Yıldız, Feridun Uygun, Erdinç Özden, İbrahim Kolay, Ertan Süral, Tahir Ersöz, Mustafa Güner’in yanı sıra Reha Yıldırım, Hilmi Girgin, Şahin Balkan, Orhan Biçer, Muhannad Amin, Yusuf Tuğral, Selahattin Öztop, Enver Kılıç, Mücahit Girgin, Sami Toktaş, Sami Zobooğlu, Cemil Çetin, Mustafa Kemal Met, Mehmet Emiştekin, Cengiz Derici, Orhan Balcı, Nadir Birol, Mustafa Aydıneniz, Ferdi Tavuz  ve Mahir Dönmez katıldı.

ŞARKILAR  CEMİL ÇETİN ve EROL KÖSE’DEN

Gecede Cemil Çetin ve Erol Köse’nin şarkılarını Eski Dostlar birlikte söyledi. Turan Karslıoğlu (Udi), Cem Kısa(Kanun), Zeki Bekta (Ritm Saz) heyetine zaman zaman Erol Köse de def ile eşlik etti.  Mahir Dönmez ve Durmuş Ali Yalnız’ın okuduğu şiirler çok beğenildi. Şubat ayındaki 373.  toplantıya Av. Raif Kandemir ev sahipliği yapacak. 1966 Yılından bugüne toplanan Eski Dostlar, Orhan Balcı Başkanlığı’nda kurulan 53 .yıl Kutlama Komites’ince hazırlanacak özel bir programda bir araya gelecek.

GECEDEN RENKLİ GÖRÜNTÜLER

 Bu dostluk parmak ısırtır

 Bu dostluk parmak ısırtır

 Bu dostluk parmak ısırtır

 Bu dostluk parmak ısırtır

 Bu dostluk parmak ısırtır

 Bu dostluk parmak ısırtır

 Bu dostluk parmak ısırtır

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu