Sağlık

Bu protokol önemli

İzmit Belediyesi ile Romatem arasında anlamlı protokol

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Engelli-Yaşlı birimlerinden faydalanan dezavantajlı gruplar için Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile indirim protokolü imzalandı.
İzmit Belediyesi, engelli ve yaşlı birimleri faydalanıcılarının iyilik halini sağlamak amacıyla Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile indirim protokolü imzaladı. Yaşama Destek Evi, Asırlık Çınar Evleri, Alzheimer Yaşam Evi, Otizm Spor ve Yaşam Evi ile Kısa Mola Merkezi faydalanıcıları için gerçekleşen protokol imza törenine İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci, Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Müdürü Esra Sukuşu yer aldı.
Bu protokol önemli
Yaşama Destek Evi, Asırlık Çınar Evleri, Alzheimer Yaşam Evi, Otizm Spor ve Yaşam Evi ve Kısa Mola Merkezi’ni kapsayana protokol kapsamında;
•Engelli bireyler SGK kapsamında ayaktan yapılan fizik tedavi muayenelerinde hastanın ödeyeceği bedelden yüzde 100, fizik tedavilerinde yüzde 100 ve ücretli işlemlerde yüzde 10 indirim uygulanacak.
•Hastalar, çalışanlar ve birinci derece yakınlar SGK kapsamında ayaktan yapılan fizik tedavi muayenelerinde hastanın ödeyeceği bedelden yüzde 50 indirim uygulanacak.
•Hastalar, çalışanlar ve birinci derece yakınlar SGK kapsamında ayaktan fizik tedavilerinde hastanın ödeyeceği bedelinden yüzde 20 indirim uygulanacak.
•Çalışanlar ve birinci derece yakınlar SGK kapsam dışı ayaktan tedavilerinde hastanın ödeyeceği bedelden yüzde 10 indirim uygulanacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu