Yaşam

Gültepeliler Platformu başkanın makamında

Gültepeliler Derneği Platformu Başkanı Taner Çakırer ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ziyaret etti

Ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Doğan, “Gültepe bizim her zaman çok önemsediğimiz bir mahallemiz. Özellikle gençliği, dinamizmi yüksek bir mahallemiz. Yerleşimin tepe yerlerinde olması, yapılaşmanın çok eski olması nedeniyle bazı zorlukları beraberinde getiriyor. Ama biz Gültepe’mize elimizden geldiği kadar güzel hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Doğru düzgün bir yolu olmayan mahallemize geniş bir bulvar kazandırdık. Çok güzel spor tesisleri, okulu, 112’si, muhtarlığı, gençlik merkezi gibi mahallemizde güzel işler yaptık. Gültepe’de yeni bir çalışmamız var. Kamulaştırmada bir sorun var.

Bu prosedürler çözüldükten sonra oraya güzel bir merkez yapacağız.  Bir süre önce başlattığımız Vadi İzmit Projesi bölgeye ayrı bir güzellik ve değer katacak. Sizin gibi dernekler bölgelerinde kalkınmayı, gençlerin daha doğru bir şekilde yetişmesine katkı sağlamayı, mahallelik bilincini arttırmayı sağlamaktadır. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Hem milletvekilliği dönemimizde hem belediye başkanlığı dönemimde Gültepe her alanda desteklediğimiz bir bölge. Geldiğimiz nokta geçmişe göre çok daha iyi bir durumda. Allah liderimize, iktidarımıza güç kuvvet versin” dedi.

Gültepeliler Derneği Platformu Başkanı Taner Çakırer de, “hem başkanımıza  projelerimiz hakkında bilgi vermek, hem de yaptığı hizmetlere teşekkür etmek istedik. Belediye Başkanımız, yaptığı güzel ve örnek hizmetlerle her zaman hatırlanacaktır” diye konuştu.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu