Sağlık

Dr. Sağıroğlu, Özel Konak’ta

Sağlıkta marka olan ve güncel erişebilir kaliteli hizmet sunan Konak Hastanesi İzmit, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hekiminin katılımı ile güçlü kadrosunu genişletti

Bölgesinde tüm dallarda önemli bir yere sahip olan Konak İzmit, bu önemli katılımlarla her dalda alternatifli akademik insan kaynağına sahip olmaya devam ediyor.

Konak Hastanesi İzmit, uzun yıllar ilimizde bir çok hastaya hizmet vermiş ilimizin tanınan ve sevilen başarılı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Uzm. Dr Eren Sağıroğlu ‘nu kadrosuna kattı.

Konak Hastanesi kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Eren Sağıroğlu, 4 Ekim 2019 tarihinden itibaren hastalarını Konak Hastanesi İzmit’te kabul etmeye başladı.

1977 İzmit doğumlu olan Uzm. Dr. Eren Sağıroğlu,  İ.Ü.Çapa Tıp Fakültesi mezunu olup, uzmanlığını Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Bilimsel ve yenilikçi tıbbi yaklaşımları kendine kılavuz edinen, güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim olarak tanınan Sağıroğlu, evli ve bir çocuk babası.

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr. Kazım Gündoğdu, yaptığı açıklamada, Konak ailesine katılan meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu, “Konak ailesi olarak çocuklarımızın sağlığı için güncel, erişebilir kaliteli sağlık hizmeti sunmak temel hedefimizdir. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı