Yaşam

KTO’nun ziyaretleri hız kesmiyor

Körfez Ticaret Odası’nda üye ziyaret rekoru kırılıyor

Körfez Ticaret Odası yönetim kurulu, meclis ve komite üyeleri ile birlikte ekip ruhuyla bütünlük içinde çalışmaya devam ediyor. Gidilmeyen üye kalmayacak düşüncesiyle hareket eden oda üyeleri Nisan ayı

ndan bu yana 700’e yakın üye ziyareti gerçekleştirdi.

Körfez Ticaret Odası yönetim kurulu, meclis ve komite üyeleri ile birlikte ekip ruhuyla bütünlük içinde çalışmaya devam ediyor. Gidilmeyen üye kalmayacak düşüncesiyle hareket eden oda üyeleri Nisan Ayı’ndan bu yana 700’ü aşkın üye ziyareti gerçekleştirdi. Başta Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk olmak üzere tüm Körfez Ticaret Odası ekibi üyelere ziyaret gerçekleştirerek sektör sorunlar ve odadan beklentileriyle ilgili durum raporlaması yapıyor.

Körfez Ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk Körfez Ticaret Odası’na yeni kayıt yaptıran oda üyelerini öncelikle bizzat telefonla arayarak hayırlı olsun temennilerini iletiyor ardından organize edilen programlarla yeni kayıt yaptıran üyeler yönetim kurulu başkanı, yönetim, meclis ve kendi komitelerince ziyaret edilerek oda ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuluyor.

KTO’nun ziyaretleri hız kesmiyor

Ziyaretler ile ilgili konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ‘’odamıza kayıtlı olan bütün üyelerimiz bizler için çok kıymetli. Gerek anket çalışmalarımızla, gerek telefon görüşmeleri ve gerekse gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde üyelerimizin sorunları, ihracat yapmak isteyen üyelerimizin belirlenmesi, odamız ile ilgili geniş kapsamlı bilgilendirmelerimizle üyelere dokunabilen bir oda olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu anlamda yönetim, meclis ve komite üyelerimize göstermiş oldukları hassasiyet ve ekip ruhu için teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu